27 травня команди СДЮСШОР “Полісся” у Житомирі відіграли заключні матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

Завершити сезон на мажорній ноті старшій команді “Полісся” U-17 не вдалося – у їх плани втрутився гравець “СДЮШОР-Чайка” Пуш, який на 30-й хвилині вразив ворота житомирян. Більше голів команди не забивали, зате награли на обопільне вилучення наприкінці матчу. Поразка одразу ж позначилась на турнірному становищі житомирян, які у підсумковій турнірній таблиці опустилися на дві позиції, поступившись четвертим місцем черкащанам, п’яту-шосту сходинки житомиряни ділять з чуднівським “ДЮСШ-АІК”.

КОДЮСШ-Рось Біла Церква 18 1 0 17 3 12-92

Натомість молодша команда “Полісся” U-15 сезон завершила вольовою перемогою над “СДЮШОР-Чайка”. Вихованці Сергія Завалка відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями Вівдича, однак за вісім хвилин пропустили у відповідь від Матвійчука. Той-таки Олександр засмутив воротаря житомирян на початку другого тайму, виправляти становище взявся Вівдич – 2:2. На цьому звитяги Олександрів в атаці завершились, а перемогу житомирянам приніс влучний постріл Попова – 3:2 і юнаки “Полісся” завдяки власній перемозі та поразкам конкурентів завершили сезон на третьому місці.