Юнаки СДЮСШОР “Полісся” 2006 р. н. під керівництвом Юрія Воловня продовжують свої виступи на футбольній першості м. Києва, наразі на турнірі наступає пора вирішальних матчів.

19 травня житомиряни у с. Зазим’я грали з “ДЮСШ-21-2”. На матч юнаки “Полісся” запізнилися, а тому їм довелося “грати з колес”. Внаслідок цього по ходу першого тайму “Полісся” програвало, однак з таким розвитком подій не мирився Микола Батюта, який і зрівняв рахунок у матчі. У другому таймі підопічні Юрія Воловня повністю переграли суперника, що стало наслідком ще двох голів, авторами яких стали Микола Колосюк і Ярослав Поліщук, а крапку у матчі поставив Тимур Кулмалієв – перемога “Полісся” 4:1.

За тиждень житомиряни гостювали у столичної “Зірки”. Гра з технічно і тактично підкованим суперником давалась підопічним Воловня важко. До всього ще й воротар киян практично не допускав помилок на виходах, а тому всі зусилля нападників “Полісся” були марними. Так тривало аж поки за справу не взявся Микола Колосюк, який підчатував помилку голкіпера, обіграв захисника і відкрив рахунок у матчі. У подальшому житомиряни успішно стримували натиск суперника, декілька разів свою команду виручив воротар “Полісся” Макар Ільницький.

У рамках першості м. Києва житомирянам залишилось зіграти ще два матчі – з “Атлетом” і “Чемпіоном”, у яких “Полісся” влаштує лише перемога, адже лише тоді підопічні Воловня зможуть гарантувати собі другу сходинку і підвищення у класі.