Минулого тижня на футбольних полях Житомирської області відбулися чергові матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області. Нагадаємо, вихованці “Полісся” представлені двома командами у кожній віковій категорії вищої ліги, команда “Полісся-2005” виступає у першій лізі у групі “Південь”.

У вищій лізі команди СДЮСШОР “Полісся” проводили домашні матчі з коростенським “Малом” та овруцькою ДЮСШ. У протистоянні з коростенцями юнаки старшої (U-16) та молодшої (U-14) команд святкували перемоги з рахунком 2:0 та 4:1 відповідно. Перемогу здобула і старша команда “Полісся-2”, яка розгромила однолітків з овруцької ДЮСШ 6:0, натомість молодша команда “Полісся-2” у своєму матчі поступилася 2:1. Мінімальну перемогу у своїй віковій категорії здобула і команда СДЮСШОР “Полісся-2005”, яка у 16 турі приймала коростишівську ДЮСШ.

Окрім участі команд U-14 та U-16 у ДЮФЛ Житомирської області, юнаки СДЮСШОР “Полісся” 2009 р. н. пробилися до півфіналу Чемпіонату Житомирської області серед юнаків U-10. Суперниками житомирян за путівку до фінальної частини змагань будуть ДЮСШ “Мал” та овруцька ДЮСШ. Фінальна частина чемпіонату U-10 відбудеться 8 червня.