Заключні дні травня команди “Полісся” провели в м. Острог, де взяли участь у Всеукраїнському футбольному турнірі серед юнаків 2008 р. н., присвяченого воїнам АТО та Афганістану.

До Острога житомиряни під керівництвом Валентина Юрковського приїхали двома командами 2008 р. н., де їх суперниками були команди з Хмельницького та Рівного. Загалом футбольний форум зібрав шість команд, які визначали сильнішого за коловою системою. Найкраще свої сили на турнірній дистанції розрахували гравці “Полісся-1”, які навіть попри нічию із “Славутою” у підсумку виграли турнір, а м’яч, пропущений від “Славути”, став для вихованців Валентина Юрковського єдиним на турнірі.

Окрім командних нагород організатори відзначили нападника “Полісся-1” Кирила Тарнопольського, який з шістьма голами став кращим бомбардиром турніру, його партнера по команді Кирила Проценка було визнано кращим гравцем у складі “Полісся-1”, кращим у складі “Полісся-2” став Максим Ящук.

Втім, розслаблятися житомирянам ніколи, адже вже 5 червня підопічні Валентина Юрковського двома командами вирушають до Вінниці на Всеукраїнський турнір.