6 червня команди “Полісся” повернулися з Вінниці, де виступали на Вінниця Open Cup серед юнаків 2008 р .н.

На турнірі житомиряни були представлені двома командами під керівництвом Валентина Юрковського, окрім житомирян участь у змаганнях взяли ще 6 команд з київської та вінницької областей. Протягом 5 червня суперники визначали сильніших у групах, за підсумками матчів юнаки “Полісся-1” посіли першу сходинку у своїй групі, команда “Полісся-2” опинилась на третьому місці.

Таким чином 6 червня юнаки другої команди зійшлися у матчі за 5 місце з ФК “Вінниця-2” й не залишили шансів супернику – 5:0, а перша команда, вигравши групу, у фіналі зіграла з ФК “Вінниця-1”. Перший тайм вирішального матчу закінчився на користь вінничан 2:1, гол у житомирян в активі Кирила Тарнопольського. У другому таймі підопічні Валентина Юрковського що тільки не вигадували біля чужих воріт, а бодай зрівняти рахунок не змогли й у підсумку здобули срібні медалі турніру.

Окрім найкращої різниці забитих-пропущених м’ячів (23-3) на турнірі, житомиряни Максим Михалюк (“Полісся-2”) і Владислав Поплавський (Полісся-1) були визнані кращими гравцями у складі своїх команд, а Кирило Тарнопольський завоював звання кращого нападника турніру.

Нагадаємо, наприкінці травня вихованці СДЮСШОР “Полісся” 2008 р. н. виграли Всеукраїнський турнір у м. Острог.