7 червня матчем із “Чемпіоном-Дарниця” команда СДЮСШОР “Полісся” 2006 р. н. завершила свої виступи на першості м. Києва з футболу. Підсумовує виступи житомирян тренер команди Юрій Воловень.

– Виступи на першості м. Києва дали нашій команді новий імпульс у розвитку. Щоразу ми грали з сильними, добре організованими командами і в цих матчах набиралися досвіду. Досвіду набиралися наші гравці, досвіду набирався і я як тренер. В усіх матчах нам довелося проявити характер, окремо хочеться згадати матч зі “Зміною-Оболонь”. У тій грі саме завдяки характеру наших гравців і жаги до перемоги нам вдалося вирвати перемогу у суперника з рахунком 4:1, хоча й протягом матчу ми поступалися 0:1. Загалом же протягом турніру я побачив плюси і мінуси нашої команди, оцінив наш потенціал й тепер ми знаємо у якому напрямку нам рухатись далі. Окремо хотів би відзначити високий рівень арбітражу матчів, культура суддівства в усіх іграх була на високому рівні.

За цей сезон хочу подякувати своїм хлопцям, які сумлінно працювали на тренуваннях, а під час матчів віддавали всі сили на полі, боролися у кожній грі не зважаючи на клас і вік суперників, які інколи були на рік-два старшими за нас. Також вдячний батькам за їх постійну підтримку, окремі слова вдячності висловлюю директору Миколі Скримінському, який завдяки участі у такому турнірі дав нам змогу розвиватися.