Наприкінці червня команда СДЮСШОР “Полісся” 2004 р. н. під керівництвом Андрія Островського взяла участь у міжнародному турнірі XVIII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły., який щороку проходить у польському м. Ломжа.

Цьогоріч до Польщі прибули збірні команди Румунії, Білорусі, Ірландії та Литви, які разом із господарями турніру і командою “Полісся” визначали сильнішого протягом тижня. Суперники змагалися за коловою схемою у два кола. Житомиряни почали турнір із безгольової нічиєї з білорусами, натомість у другому матчі завдяки голам Скурковського і Фольварта здолали господарів, а у третьому матчі зазнали мінімальної поразки від збірної команди Румунії. Румунам підопічні Андрія Островського поступилися і у матчі другого кола, хоча й житомирянам Скурковському і Фольварту вдалося двічі вразити ворота суперника. На цьому голеадори “Полісся” не зупинились й протягом турніру розписалися у воротах Ірландії та Польщі, а окрім них гол у ворота ірландців забив житомирянин Рудий.

У підсумковій турнірній таблиці житомиряни посіли третє місце й другий рік поспіль приміряли бронзові нагороди турніру, а Олег Скурковський був визнаний організаторами кращим гравцем турніру. Окрім змагальної програми юні футболісти відвідали аквапарк й побували на екскурсіях у Любліні та Ломже.