Вихованець СДЮСШОР «Полісся» Артем Хоцяновський дебютував за київське «Динамо» у матчі проти «Шахтаря» у рамках Чемпіонату України U21. Матч відбувся другого серпня на тренувальній базі “Динамо”. Юнак вийшов на поле у другому таймі та відіграв до фінального свистка, киянам на останніх хвилинах вдалося забити вирішальний гол та здобути перемогу з рахунком 2:1.

“Динамо» (Київ) – це дуже сильна школа, так як і клуб. Звичайно ж, завжди хочеться грати за гранди українського футболу, так ти додаєш в футболі, просуваєш себе, можеш себе показати, і є стимул прагнути до першої команди, куди кожен футболіст хоче потрапити,» – зауважив Хоцяновський

Артем підписав контракт з «Динамо» 31 липня, у минулому сезоні нападник виступав у складі молодіжної команди “Сталі” (15 матчів 3 голи) і основної команди (14 матчів 1 гол). Нагадаємо, Артем Хоцяновський під керівництвом Валентина Юрковського захищав кольори СДЮСШОР “Полісся” у сезоні 2010/2011, після чого грав за київське «Динамо» та львівський «УФК-Карпати».