У п’ятницю, 10 серпня, у Будинку футболу відбулося засідання Виконкому ДЮФЛУ.

Під час роботи виконкому перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко підтримав пропозицію повернутися до ідеї створення юнацької Прем’єр-ліги, в якій би 16 найсильніших клубів ДЮФЛУ у чотирьох вікових категоріях виборювали звання чемпіону України. При цьому зберігалися б змагання у вищій та першій лігах. Минулого разу така ідея не знайшла підтримки у всіх клубів, тому було вирішено відкласти реалізацію цього проекту. Зараз, враховуючи підтримку керівництва ФФУ та рішучу позицію провідних футбольних академій країни, можна впевнено говорити, що проект буде реалізований. Принаймні, на виконкомі було створено робочу групу, яка підготує свої пропозиції про перехід до нового формату в ДЮФЛУ вже із сезону-2019/2020.

А поки було затверджено підсумки минулого сезону та за пропозицією Дирекції ДЮФЛУ сформовано групи на сезон-2018/2019. У першій лізі ДЮФЛУ, де клуби грають командами у двох вікових категоріях (U-15 та U-17), цього сезону сформовано не вісім, а дев’ять груп (загалом 180 команд). Попередньо вирішено, що найкращі вісім переможців груп у плей-офф посперечаються за чотири путівки до фінального турніру. У сезоні 2018/2019 вихованці СДЮСШОР “Полісся” зіграють у групі 9, де їх суперниками будуть однолітки з Рівного й Рівненської області, Вінниці, Луцька, а також команди з Коростеня, Бердичева, Черняхова та Чуднова.

ДЮФЛУ Перша ліга U-17 та U-15

Група 9

1 ДЮСШ Верес Рівне
2 БЛІСП-КДЮСШ Березне
3 Полісся Житомир
4 ФК Мал Коростень
5 ДЮСШ-АІК Чуднів
6 КОЛІФКС Костопіль
7 ДЮСШ Бердичів
8 Кобра Вінниця
9 ДЮФК Жерм Черняхів
10 Адреналін Луцьк

Що стосується турніру серед юніорів U-19 (загалом 4 групи, 37 команд) у першій лізі, то по дві кращі команди з кожної групи у плей-офф визначать чотирьох учасників фінального турніру. Тут суперниками житомирян у групі 2 будуть команди з Києва й Київської області, Вінниці та Одеси.

ДЮФЛУ Перша ліга U-19

Група 2

1 АРЗ Біла Церква
2 ФК Любомир Ставище
3 Колос Ковалівка
4 ФК ім. Льва Яшина Київ
5 КДЮСШ Чемпіон Київ
6 ДЮСШ-15 Київ
7 Оболонь-Бровар Київ
8 Зміна-Оболонь Київ
9 Локомотив Київ
10 Полісся Житомир
11 ДЮФК Атлетик Одеса
12 ВОДЮСШ Вінниця

За матеріалами ФФУ