Протягом 21-23 серпня у Бердичеві відбувся XІ Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті заслуженого тренера СРСР та України Анатолія Пузача серед юнаків 2004-2005 рр. н. 

Цього року у турнірі взяли участь шість команд, які зіграли по коловій схемі: ДЮСШ «Жерм» Черняхів, «ДЮСШ-АІК» Чуднів, ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова 2004 та 2005 рр. н. Вінниця, господарі турніру ДЮСШ Бердичів, СДЮСШОР «Полісся» Житомир.

Житомиряни під орудою Валентина Островського почали турнір з поразки від бердичівлян 2:3, але у наступному матчі з ідентичним рахунком вже святкували перемогу над вихованцями ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова 2005 р. н. та з рахунком 3:0 здолали “Жерм” і “ДЮСШ-АІК”. У підсумку вихованці СДЮСШОР “Полісся” здобули бронзові нагороди турніру, друге місце посіли бердичівляни, а переможцями турніру стала команда ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова 2004 р. н. Переможці та призери отримали кубки, медалі, диплом та футбольні м’ячі.

Організаційним комітетом також були визначені кращі гравці по амплуа та кращі гравці у кожній команді.  Кращим гравцем у складі житомирян було визнано Дениса Зайченка, окрім цього Дмитро Яцина став кращим нападником турніру. Кращі гравці у складі кожної команди отримати грамоти та подарунки, а кращі гравці по амплуа отримали грамоти та пам’ятні статуетки.