Дев’ятого вересня на стадіоні ЖВІ ім. Корольова у стартовому турі ДЮФЛ України сезону 2018/2019 рр. житомиряни здолали вихованців вінницького “Темпу”.

Стартовому свистку арбітра передувала церемонія відкриття, під час якої до футболістів та вболівальників з вітальним словом звернувся в. о. директора СДЮСШОР “Полісся” Микола Скримінський. Окрім цього у перерві між таймами першого матчу відбувся розіграш фан-пакетів від ФК “Полісся” і футбольного м’яча.

Зі стартових хвилин матчу між командами U-17 підопічні Юрія Стрихарчука взялись штурмувати ворота вінничан, але у першому таймі воротар “Темпа” втримав свої ворота на замку. Натомість у дебюті другої половини матчу вінничани не встигли за Олексюком і Данило відкрив рахунок у матчі. Юнаки “Полісся” не збавляли обертів, але розвинути свій успіх їм не вдалося, а відтак 1:0 мінімальна перемога житомирян.

Група 9, U-17

СДЮСШОР “Полісся” – “Темп” 1:0 (0:0)

Голи: Олексюк 41;

Куди результативнішим видався матч між молодшими командами. У протистоянні футболістів U-15 підопічні Валентина Островського “розмочили” рахунок вже на третій хвилині, гол в активі Меліхова, а згодом м’ячі у виконанні вихованців СДЮСШОР “Полісся” посипались як із рогу достатку. Загалом же протягом першого тайму воротар “Темпа” вісім разів був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт. У другій половині гри житомиряни заспокоїлись, чого не скажеш про гравців “Полісся” Майтака і Яцину, які оформили по хет-трику, і Мельника, який також залишив автограф у воротах вінничан. Гості мали чудову нагоду забити “гол престижу” на 55-й хвилині, однак воротар житомирян Зайченко “потягнув” пенальті від свого тезки Амбрусевича.

Група 9, U-15

СДЮСШОР “Полісся” – “Темп” 11:0 (8:0)

Голи: Меліхов 3, 17; Вієру 10; Яцина 12, 31, 60; Майтак 15, 25, 41; Панченко 33; Мельник 43;

Наступний матч вихованці “Полісся” проведуть 16 вересня на виїзді з рівненською ДЮСШ “Верес”, а найближчий домашній матч відбудеться у четвер, 20 вересня, суперником житомирян буде ДЮСШ Дубно (м. Дубно, Рівненської обл.) Про час та місце проведення цього матчу буде відомо згодом, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.