Перемогу і поразку привезли з Рівного вихованці СДЮСШОР “Полісся”. У рамках другого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України житомиряни на виїзді зустрічалися з ДЮСШ “Верес”.

Старша команда СДЮСШОР “Полісся” U-17 протягом першого тайму на рівних змагалась з суперником й в деяких компонентах гри виглядала краще за господарів. Загалом у першій половині матчу житомиряни були ближчими до голу, влучили у поперечку й мали декілька гольових моментів, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0. На початку другого тайму підопічні Юрія Стрихарчука пропустили перший м’яч, а після серії замін господарі остаточно заволоділи ініціативою й забили вдруге після влучного дальнього пострілу.

У схожому з вищезгаданим матчем стилі проходила і гра між молодшими командами U-15: мінімальна перевага підопічних Валентина Островського, краща гра в атаці й по декілька разів обстріляний каркас воріт ДЮСШ “Верес”. Тиск житомирян дав свій результат у кінці першого тайму, коли Меліхов бездоганно виконав штрафний й у підсумку приніс своїй команді мінімальну перемогу.

А вже завтра на юнаків СДЮСШОР “Полісся” очікує черговий екзамен – домашній матч із ДЮСШ Дубно (Рівненської обл.) Цей матч відбудеться на стадіоні ЖВІ ім. Корольова, о 12:00 розпочнеться гра між старшими юнаками U-17, о 14:00 – між молодшими U-15. Запрошуємо житомирян і гостей міста прийти та підтримати наших футболістів, вхід вільний!

12:00  СДЮСШОР “Полісся” – “ДЮСШ Дубно” U-17 (Рівненська обл.)

14:00  СДЮСШОР “Полісся” – “ДЮСШ Дубно” U-15 (Рівненська обл.)