У третьому турі Дитячо-юнацької футбольної ліги України команди СДЮСШОР Полісся здобули розгромні “сухі” перемоги – з однаковим рахунком 4:0 зброю перед житомирянами склали вихованці ДЮСШ Дубно U-15 та U-17.

U-17 СДЮСШОР “Полісся” – ДЮСШ Дубно 4:0 (2:0)

Голи: Олексюк 25; Предчук 32; Круць 54; Комаровський 74;

У матчі між старшими командами U-17 підопічні Юрія Стрихарчука одразу ж захопили ініціативу, але тривалий час не могли “розмочити” рахунок. Вперше м’яч побував у сітці воріт гостей на 25-й хвилині, коли Олексюк після подачі кутового ударом головою відкрив рахунок у матчі, а за сім хвилин влучний дальній постріл вдався Предчуку. Під завісу тайму житомиряни втратили пильність, за що їх мало не покарав Власюк, який втік “на побачення” з воротарем “Полісся” Білим, але у найвідповідальніший момент схибив. У другій половині матчу житомиряни зіграли надійно у захисті й результативно в атаці, наслідком чого стали ще два м’ячі у виконанні Круця і Комаровського – перемога 4:0, яка дозволяє житомирянам увійти до лідируючої групи команд у турнірній таблиці.

U-15 СДЮСШОР “Полісся” – ДЮСШ Дубно 4:0 (2:0)

Голи: Яцина 3, 13, 59, 64;

У лідерах турнірного заліку своєї групи йдуть і юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-15. Свій матчі підопічні Валентина Островського почали з місця в кар’єр і Яцина відкрив рахунок у матчі вже на третій хвилині. Забігаючи наперед зазначимо, що у звітному матчі забивав лише Дмитро, який у підсумку оформив покер й з сімома голами очолив бомбардирський рейтинг групи 9.