23 вересня на житомирському стадіоні ЖВІ ім. Корольова юнаки СДЮСШОР “Полісся” у рамках четвертого туру ДЮФЛ України приймали черняхівський ДЮФК “Жерм”.

U-17 СДЮСШОР “Полісся” – ДЮФК “Жерм” 2:1 (0:0)

Голи: Предчук 63; Олексюк 71; – Рубан 43;

У матчі старших команд усі три м’ячі були забиті головою у другому таймі. Першу половину матчу команди провели у рівній боротьбі й нечасто радували вболівальників гольовими моментами, натомість не встиг арбітр дати свисток про початок другого тайму, як гості повели у рахунку – з подачі кутового відзначився Рубан. Тим часом підопічні Юрія Стрихарчука продовжили підбирати ключі до воріт суперника, а гол у відповідь провели за 20 хвилин, рахунок зрівняв Предчук. Житомиряни продовжили тиснути на ворота суперника й наприкінці тайму досягли свого, коли Олексюк увінчав подачу кутового голом – вольова перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся” 2:1.

Темп Вінниця 4 0 0 4 0 1-9

U-15 СДЮСШОР “Полісся” – ДЮФК “Жерм” 4:0 (3:0)

Голи: Вієру 6; Яцина 31; Тарнавський 35; Меліхов 40;

Молодша команда U-15 продовжує бити рекорди результативності – цього разу у ворота черняхівських однолітків підопічні Валентина Островського відвантажили чотири м’ячі. Вієру відкрив рахунок вже на шостій хвилині, після чого житомиряни взяли паузу й видали ударну кінцівку тайму, наслідком чого стали голи Яцини і Тарнавського. Гольовий настрой юнаки “Полісся” зберегли і у другому таймі, на початку якого Меліхов поставив крапку у звітному протистоянні.

ДЮСШ Дубно Дубно 4 0 0 4 0 1-13

Наступний матч житомиряни проведуть 30 вересня на виїзді з луцьким “Адреналіном”, а домашній матч команди СДЮСШОР “Полісся” зіграють за тиждень – четвертого жовтня прийматимуть коростенський “МАЛ”. Про час та місце проведення цього матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.