Із Луцька команди СДЮСШОР “Полісся” привезли чотири очки – старші юнаки U-17 розписали бойову нічию 3:3 з місцевим “Адреналіном”, а молодші U-15 розгромили суперника з рахунком 9:1.

Старша команда “Полісся” під керівництвом Юрія Стрихарчука своє протистояння п’ятого туру ДЮФЛ України з “Адреналіном” почала впевнено й на перерву пішла виграючи 2:0. У другому таймі житомиряни втретє засмутили господарів, однак не зуміли втримати перевагу й протягом заключних 10 хвилин матчу дозволили супернику врятувати нічию 3:3. Попри втрату очок житомиряни втримались у лідируючій трійці й з 10-ма очками ділять з березнянським “БЛІСП-КДЮСШ” другу-третю сходинку в турнірній таблиці групи 9.

Темп Вінниця 5 0 0 5 0 1-14

Підопічні Валентина Островського й Максима Зайнчковського продовжують трощити своїх опонентів. Цього разу молодша команда СДЮСШОР “Полісся” ще у першому таймі відвантажила “Адреналіну” шість голів, а другому довершила розгром ще трьома м’ячами, пропустивши у відповідь лише одного разу – 9:1 і житомиряни з 15-ма очками є беззаперечними лідерами своєї групи.

ДЮСШ Дубно Дубно 5 0 0 5 0 1-15

На відпочинок у вихованців СДЮСШОР “Полісся” обмаль часу, адже вже у четвер, 4 жовтня, вони зіграють чергові матчі у рамках ДЮФЛ України. Суперником житомирян будуть однолітки з коростенського “Мала”. Про час та місце проведення цього матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.