У шостому турі Дитячо-юнацької футбольної ліги України сталась перша поразка молодшої команди СДЮСШОР “Полісся” U-15 – у домашньому протистоянні підопічні Валентина Островського і Максима Зайнчковського поступились коростенському “Малу”.

Житомиряни пропустили всередині тайму й попри відчайдушні спроби відновити “статус кво”,  на перерву пішли за мінімальної переваги суперника. Вирівняти становище юнаки “Полісся” змогли у другому таймі коли Яцина головою замкнув флангову подачу – 1:1. Однак, бодай втримати нічию житомиряни не зуміли, адже під завісу матчу пропустили вдруге.

З таким самим рахунком поступилась коростенцям і старша команда СДЮСШОР “Полісся” U-17. Підопічні Юрія Стрихарчука програвали гостям по ходу матчу 2:0, однак наприкінці гри зуміли відквитати один м’яч й мали ще дві нагоди для взяття воріт, які, втім, були безуспішними. Поразка відкинула старших юнаків “Полісся” U-17 на п’яту сходинку в турнірній таблиці, тоді як молодша команда втрималась на першій позиції у своїй групі.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 5 0 1 4 1 3-21

Наступні матчі житомиряни проведуть на виїзді – у рамках сьомого туру ДЮФЛ України вихованці СДЮСШОР “Полісся” 7 жовтня вирушать в гості до м. Березне, де зіграють з місцевим “БЛІСП-КДЮСШ”. Найближчі ж домашні матчі відбудуться 14 жовтня, суперником юнаків “Полісся” буде костопільський “КОЛІФКС”. Про час та місце проведення цих ігор буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.