З однаковим рахунком 1:1 завершились матчі восьмого туру ДЮФЛ України, у яких вихованці СДЮСШОР “Полісся” приймали костопільський “КОЛІФКС”.

Попри ідентичний рахунок, матчі розвивались за різними сценаріями. Так старша команда “Полісся” відкрила рахунок всередині першого тайму, а гол у відповідь пропустила вже у другій 40-хвилинці. Натомість молодші юнаки по ходу свого матчу змушені були відіграватись, з чим впорались ще у першій половині матчу. У підсумку нічия відкинула старшу команду “Полісся” U-17 на шосту сходинку в турнірній таблиці, у лідера турнірного заліку – коростенського “Мала”, 16 балів. Краще турнірне становище у молодших юнаків U-15, які з вінницьким “Темпом” ділять 1-2 місце у таблиці.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 7 0 1 6 1 4-29

Повернутися на переможний шлях житомиряни спробують у неділю, 21 жовтня. Реваншуватись вихованці СДЮСШОР “Полісся” спробують у виїзному турі у Чуднові, де протистоятимуть місцевому “ДЮСШ-АІК”. Найближчий домашній матч юні житомиряни зіграють 25 жовтня, у рамках 10-го туру ДЮФЛ України їх суперником будуть команди бердичівської ДЮСШ. Про час та місце проведення цих матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.