Дитячо-юнацька футбольна ліга України наближається до екватора – 25 жовтня команди групи 9 відіграють матчі 10 туру.

Матчі чергового туру вихованці СДЮСШОР “Полісся” зіграють вдома з юнаками бердичівської ДЮСШ. Із бердичівлянами підопічні Юрія Стрихарчука та Валентина Островського добре знайомі по виступам у ДЮФЛ Житомирської області, товариським матчам та різноманітним турнірам, а тому анонсовані ігри радше нагадуватимуть чергову принципову зустріч старих знайомих.

Втім, матчі між юнаками в обох вікових категоріях не позбавлені інтриги. Так у групі U-17 бердичівляни осіли у нижній частині турнірної таблиці, а тому будь-що намагатимуться відібрати очки у житомирян аби заробити такі необхідні залікові бали. Схожа ситуація і у групі молодших юнаків U-15, однак тут у вихованців Валентина Островського і Максима Зайнчковського немає права на помилку, адже на п’яти житомирянам наступає рівненський “Верес” та вінницький “Темп”.

Що приготували гості з Бердичева вихованцям СДЮСШОР “Полісся” дізнаємось вже завтра, обидва матчі відбудуться на стадіоні ЖВІ ім. Корольова. О 12:00 розпочнеться гра між старшими командами U-17, о 14:00 – між молодшими U-15. Запрошуємо житомирян і гостей міста прийти та підтримати наших футболістів, вхід вільний!