Дві “сухих” перемоги із загальним рахунком 7:0 – підсумки команд СДЮСШОР “Полісся” у матчах 10-го туру ДЮФЛ України, у яких житомиряни зустрічались з вихованцями ДЮСШ Бердичів.

Старші юнаки “Полісся” під керівництвом Юрія Стрихарчука ще у першому таймі приголомшили суперника трьома м’ячами: дубль оформив Вівдич, гол в активі Ніколайчука. Максим забив і у дебюті другого тайму, довівши рахунок до 4:0, а крапку у звітному матчі поставив Ведута – 5:0 і “Полісся” продовжує сходження по турнірній таблиці, наразі житомиряни вже четверті.

Темп Вінниця 9 0 1 8 1 5-28

Молодшим юнакам “Полісся” U-15 перемога далась не так легко. Хоча Нестерчук вивів житомирян вперед уже на 12-й хвилині, а Майтак забив бердичівлянам “гол у роздягальню”, протягом матчу гості чинили опір вихованцям СДЮСШОР “Полісся” й наприкінці матчу мали декілька гольових нагод. Втім, бердичівлян підвела реалізація, а тому фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Валентина Островського і Максима Зайнчковського з рахунком 2:0, яка дозволила житомиряна піти у 3-очковий відрив у турнірній таблиці.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 9 0 1 8 1 5-32

Чи втримаються команди “Полісся” на своїх позиціях буде відомо після недільних матчів, які житомиряни згідно жеребу пропускають. Повернуться до боротьби команди “Полісся” у ДЮФЛ України 4 листопада, коли на виїзді зіграють з вінницьким “Темпом”.