27 жовтня дві команди СДЮСШОР “Полісся” 2011 р. н. під керівництвом Олександра Горюхіна та Юрія Романова повернулися з Луцька, де протягом двох днів змагалися на осінньому турнірі “Adrenalin cup”.

У групі суперниками житомирян були команди з Полтави, Одеси, Луцька і Києва. Турнірну дистанцію вихованці СДЮСШОР “Полісся” почали з нічиєї з полтавським “Golden Place”. Зазначимо, що житомиряни розраховували грати на синтетичному покритті у форматі 5+1, однак погода внесла свої корективи і дебютний матч довелось грати у залі “Adrenalin city” у футзальному форматі. Попри форс-мажорні обставини, житомиряни протягом матчу вели у рахунку, а втратили перемогу лише наприкінці гри. У цьому матчі житомиряни пройшли період адаптації й у подальшому відвантажили по шість м’ячів луцькому “Адреналіну-2” і одеському “ДЮСШ-11”.

У вирішальному матчі групи футболісти першої команди “Полісся” зустрічалися зі старими знайомими – обухівською “Вертикаллю”. Принциповості поєдинку окрім турнірного становища (гра за перше місце) додавало і бажання суперника взяти реванш у житомирян за поразку на “Кубку Лівобережжя”. Цей матч відбувся у іншому залі, значно меншому, з іншим покриттям, а також змінився формат гри. Постійна зміна залів і формату не давала проявити себе нападнику “Полісся” Івану Муринюку, який, тим не менше, виконував значний обсяг роботи не лише у нападі, а й у захисті. Принципова дуель принципових суперників йшла до нічиєї 2:2, яка не влаштовувала опонентів. Вирішальний епізод протистояння стався на останній хвилині гри, коли Платон Якусевич заробив штрафний, а Орест Свінцицький прямим ударом вразив ворота “Вертикалі”, оформивши хет-трик, й тим самим вивів “Полісся” до фіналу.

У вирішальному матчі турніру житомирянам протистояв переможець групи А – одеський ДЮФК “Чорноморець”. Переглянувши матчі суперника, тренерський штаб житомирян обрав правильну тактику і був готовий до протистояння з сильним суперником. Завдяки цьому юні житомирські футболісти влаштували справжній трилер на зустрічних курсах, щоразу відповідаючи на гол суперника своїм забитим м’ячем. Житомиряни продемонстрували бійцівські якості, вигризали кожен м’яч й провели достойний фінал, у якому, на жаль, поступилися 5:4 й у підсумку завоювали срібні нагороди турніру. Окрім кубку, медалей та грамот гравець першої команди “Полісся” Орест Свінцицький отримав індивідуальну нагороду як кращий захисник турніру.