Із Вінниці житомиряни повернулись “на коні” – місцевий “Темп” зазнав поразок із загальним рахунком 13:1.

Протистояння з вінницьким “Темпом” у рамках 12-го туру ДЮФЛ України старша команда СДЮСШОР “Полісся” U-17 почала більш ніж впевнено й на перерву пішла за рахунку 3:0 на свою користь. У другій 40-хвилинці підопічні Юрія Стрихарчука остаточно декласували суперника й у підсумку святкували розгромну перемогу 11:0.

Темп Вінниця 11 0 1 10 1 5-43

Молодші юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-15 свій матч почали з голу Меліхова, якому вдався дальній влучний постріл, однак втримати перевагу житомирянам не вдалося й наприкінці тайму вони пропустили “гол у роздягальню”. Вже у другому таймі підопічні Валентина Островського і Максима Зайнчковського втілили ігрову перевагу у гол і здобули надважливу перемогу 2:1, завдяки якій закріпились на першій сходинці турнірної таблиці.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 10 0 1 9 1 5-33

Втім, розслаблятись житомирянам ніколи, адже вже у четвер на них очікує черговий екзамен – матч з рівненським “Вересом”. Протистояння з “Вересом” відбудеться 8 листопада на стадіоні Танкіст (смт. Новогуйвинське), початок о 12:00 (U-17) та 14:00 (U-15). Запрошуємо житомирян і гостей міста прийти та підтримати наших футболістів, вхід вільний!