Після тріумфального виїзду до Вінниці, на команди СДЮСШОР “Полісся” у рамках 13-го туру ДЮФЛ України очікують важливі матчі з рівненським “Вересом”.

Для молодшої команди “Полісся” U-15 анонсований матч буде грою “за шість очок”, адже саме “Верес” є найближчим переслідувачем житомирян у турнірній таблиці. Наразі розрив між командами складає всього три пункти, до того ж підопічні Валентина Островського і Максима Зайнчковського вже знають як перемагати “Верес”, оскільки у першому колі святкували мінімальну перемогу завдяки голу Меліхова.

Натомість для підопічних Юрія Стрихарчука домашній матч з “Вересом” буде хорошою нагодою реваншуватися за поразку у Рівному. Також окрім особистих стосунків перемога юнаків “Полісся” U-17 дозволить їм обійти у турнірній таблиці той-таки “Верес”, який має перевагу в один заліковий бал.

Чи вдасться реванш старшим юнакам “Полісся” та чи повторять свій успіх молодші дізнаємось у четвер, 8 листопада. Обидва матчі пройдуть на стадіоні “Танкіст” у смт. Новогуйвинське, початок матчів традиційний: о 12:00 розпочнеться гра між старшими командами U-17, о 14:00 – між молодшими U-15, вхід вільний.