+6 для юнаків U-15 і невдалий реванш старших юнаків U-17 – підсумки матчів 13-го туру ДЮФЛ України для команд СДЮСШОР “Полісся”.

Попри зарядженість і налаштованість старших юнаків “Полісся”, житомирянам у матчі з рівненським “Вересом” вдався лише перший тайм, протягом якого вони щонайменше тричі повинні були забивати. Однак, у першій 40-хвилинці підопічні Юрія Стрихарчука свої нагоди змарнували, а у дебюті другого тайму отримали гол зі стандарту і контр-випад, в результаті чого поступались 2:0. І хоча під завісу гри житомиряни реалізували пенальті, у підсумку зазнали поразки від “Вереса” з рахунком 3:1, яка відкинула їх на п’яту сходинку турнірної таблиці.

Темп Вінниця 12 0 1 11 1 5-46

Пенальті глядачі на стадіоні “Танкіст” побачили і у другому матчі, його також виконували житомиряни – кращий бомбардир групи 9 Дмитро Яцина розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 1:0. Житомиряни успішно стримували натиск суперника і вже у другому таймі підловили “Верес” на контр-випаді, який голом увінчав Меліхов – 2:0 й наразі підопічні Валентина Островського та Максима Зайнчковського мають +6 очок у турнірній таблиці від найближчих переслідувачів.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 10 0 1 9 1 5-33

Щільний графік матчів для вихованці СДЮСШОР “Полісся” продовжиться вже найближчої неділі, 11 листопада, коли у м. Дубно Рівненської обл. житомиряни зіграють заключний матч осінньої частини ДЮФЛ України з однолітками місцевої ДЮСШ. Старт весняної частини змагань заплановано на 14 квітня 2019 року.