Мінімальною перемогою і поразкою завершили осінню частину ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся”.

У неділю, 11 листопада, юнаки “Полісся” у рамках 14-го туру на виїзді зустрічались із вихованцями ДЮСШ Дубно Рівненської обл. На жаль для тренера старшої команди “Полісся” U-17 Юрія Стрихарчука його підопічні не зуміли завершити осінню частину Чемпіонату перемогою, хоча й протягом всього матчу володіли ініціативою. Фатальної помилки житомиряни припустилися всередині першого тайму й у подальшому так і не зуміли виправити становище – поразка 0:1, яка відкинула юнаків “Полісся” на сьому сходинку турнірної таблиці.

Темп Вінниця 13 0 1 12 1 5-52

Із протилежним настроєм повертались до Житомира молодші юнаки “Полісся” U-15, які свій матч виграли. У першому таймі житомиряни вивели на ударну позицію Меліхова і Владислав не схибив – 1:0. У другій половині гри підопічним Валентина Островського і Максима Зайнчковського вдалось стримати натиск суперника і довести матч до п’ятої поспіль перемоги. Чергових три набраних пункти разом із поразками переслідувачів дозволили житомирянам піти на зимову перерву лідерами групи з 9-очковим гандикапом.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 12 0 1 11 1 5-36

14-й тур став заключним в осінній частині першої ліги ДЮФЛ, змагання поновляться вже весною 2019 року, матчі 15-го туру заплановані на 14 квітня.