Третього листопада юнаки “Полісся” 2006 р. н. повернулися з Києва, де звитягою 3:0 над “Переможцем” завершили перше коло Відкритого дитячого Чемпіонату “Kyiv Champion league”.

Турнір, який розпочався 8 вересня, житомиряни під керівництвом Юрія Воловня почали з перемоги 2:0 над “Чемпіоном-2”. Загалом же за звання переможця “Kyiv Champion league” у віковій групі 2006 р. змагаються 10 команд, матчі проходять у форматі 11×11.

Протягом першого кола найважчими для підопічних Юрія Воловня видались два матчі:  з першою командою “Чемпіона” та “Динаміком”. Так у протистоянні з “Чемпіоном” юнаки “Полісся” хоча й грали першим номером, все ж воротар Ільницький не залишався без роботи. У підсумку Макар зберіг свої ворота на замку, тоді як його одноклубник Микола Бондаренко став автором переможного голу. Гра з іншим конкурентом – “Динаміком”, через відсутність воротаря й центрального захисника складалась для “Полісся” не надто вдало. Житомиряни протягом всього матчу були у ролі наздоганяючих, а коли здавалось, що вистояли нічию (у “Полісся” забивали Микола Колосюк і Тарас Гаєнко), пропустили третій м’яч за 30 секунд до фінального свистка. Та попри поразку підопічні Юрія Воловня йдуть на зимову перерву у якості лідера, адже за рахунок перемоги в особистій зустрічі обходять у турнірній таблиці “Чемпіон”. Змагання “Kyiv Champion league” поновляться у квітні 2019 року.

Успішно юнаки “Полісся” 2006 р. н. виступають і у вищій лізі ДЮФЛ Житомирської області, де за чотири зіграних тури підопічні Юрія Воловня, які до того ж на рік молодші за своїх суперників, мають у своєму активі три нічиїх і виїзну перемогу 3:1 над командою ДЮСШ м. Овруч.