Вихованець СДЮСШОР “Полісся” (тренер Віктор Шиманський), а нині гравець казахстанського «Кайрата» Адерінсола Есеола розповів в ефірі програми «Моя гра» про бажання зіграти за збірну України, нинішніх гравців національної команди і шанс зіграти за збірну Нігерії.

Ессеола вважає, що не отримує виклик в національну команду через думки про низький рівень чемпіонату Казахстану. Цього року Адерінсола забив більше, ніж будь-який інший нападник – в чемпіонаті Казахстану українець з 17 м’ячами посів друге місце в рейтингу бомбардирів. Тому на даний момент він вважає себе найкращим форвардом України і готовий посперечатися за місце у збірній з нинішніми гравцями. «Яремчук – хороший нападаючий. Бесєдін? Без коментарів. Кулача я не вважаю нападником, а Борячука я не знаю. Я не можу судити, посилив би збірну чи ні, проте гірше будь-кого я точно не буду у цьому році, в нинішній формі», – додав Есеола.

Також Есеола розповів, що у нього був варіант виступати за збірну Нігерії, звідки родом його батько, але футболіст відмовився через патріотичні почуття. «Так. Я патріот, я тут народився і виріс. Думаю, більше емоцій бути не може, ніж в той момент, коли ти чуєш гімн, і вся країна на тебе дивиться. Батько мені пропонував грати за збірну Нігерії, але я не захотів тому що я народився в Україні. Я не зовсім розумію питання з натуралізацією футболістів. Як я можу переживати за збірну і країну, в якій я жодного разу не був? Нігерійцем я відчуваю себе тільки з фізичної точки зору, а Україна – в серці», – сказав Адерінсола.

За матеріалами Сьогодні