13-го березня команди групи 2 першої ліги розпочали весняну частину Чемпіонату України U-19 . Вихованці житомирського СДЮСШОР “Полісся” на стадіоні “Танкіст” у смт. Новогуйвинське приймали одного із лідерів турнірного заліку – “Колос” (с.  Ковалівка).

Житомиряни розпочали матч першим номером, однак із плином часу поступились ініціативою супернику. За такого розвитку подій моменти біля воріт господарів виникали все частіше, а всередині тайму житомиряни отримали пенальті у власні ворота. Однак, гості з 11-метрової позначки не зуміли пробити воротаря “Полісся” Сингаївського. Ілля “взяв” і другий пенальті під завісу тайму, однак на добивання не встиг і гості оформили “гол у роздягальню”.

У другому таймі гравці “Колоса” контролювали хід матчу, однак два вилучення сплутали всі карти тренерському штабу гостей. Маючи перевагу в одного гравця (у складі “Полісся” червону карту отримав Розпотнюк), житомиряни мали декілька нагод в атаці, однак господарів підвела реалізація. Відтак 0:1 – житомиряни дають бій “Колосу”, але не набирають залікових балів. Покращити турнірне становище юнаки “Полісся” спробують за тиждень у виїзному матчі з київським “Локомотивом”.