Юнаки СДЮСШОР “Полісся” продовжують змагання у першій лізі Чемпіонату України U-19.

У рамках 15-го туру житомиряни на виїзді поступились одеському ДЮФК “Атлетик” 4:0, а тому у наступному матчі проти ВОДЮСШ “Вінниця”, який відбувся 10 квітня на стадіоні “Танкіст” у смт. Новогуйвинське, будь що прагнули реваншуватися перед своїми вболівальниками. Початок реваншу поклав Олександр Савчук, який ще у першому таймі з гри, а згодом із пенальті оформив дубль у ворота вінничан. Гості змогли організувати гол у відповідь наприкінці тайму, реалізувавши пенальті. Втім, другий тайм пройшов під контролем житомирян, які у підсумку здобули першу перемогу у весняній частині Чемпіонату України.

Продовжити переможний шлях вихованці СДЮСШОР “Полісся” спробують 17 квітня у виїзному матчі проти київського “Чемпіона”, який посідає п’яту сходинку у турнірній таблиці групи 2.

Оболонь Бровар Київ 16 13 1 2 40 34-8
Колос Ковалівка 16 12 2 2 38 36-8
ФК Любомир смт. Ставище 16 10 3 3 33 47-15
Зміна-Оболонь Київ 16 9 3 4 30 28-21
ФК Чемпіон Київ 16 9 1 6 28 44-28
ФК імені Льва Яшина Київ 16 8 1 7 25 30-26
ВОДЮСШ Вінниця 16 6 1 9 19 20-35
ДЮСШ-15 Київ 16 5 3 8 18 24-28