14 квітня стартувала весняна частина Дитячо-юнацької футбольної ліги України, де у групі 9 першої ліги змагаються команди СДЮСШОР “Полісся” U-17 та U-15.

Перші матчі весняної частини Чемпіонату житомиряни провели на виїзді у Черняхові, де у рамках 15-го туру протистояли місцевому ДЮФК “Жерм”. Звітні поєдинки для команд “Полісся” розгорталися за різними сценаріями. Так старші юнаки перший тайм закінчили внічию, а на початку другого залишились у меншості після вилучення Предчука й невдовзі пропустили після влучного пострілу Шуцького. Попри всі спроби житомирян, врятувати бодай нічию їм так і не вдалось, а відтак мінімальна поразка СДЮСШОР “Полісся” U-17 і сьоме місце у турнірній таблиці.

Темп Вінниця 14 0 1 13 1 5-55

Молодші юнаки U-15 у своєму матчі теж пішли на перерву за нульової нічиєї. Однак не встиг початися другий тайм, як Сбехат відкрив рахунок, а згодом голи у виконанні вихованців “Полісся” посипались як із рогу достатку: хет-трик оформив Нестерчук, по голу до свого активу записали Русковський, Меліхов та Яцина. У підсумку розгромна перемога підопічних Зайнчковського 7:0 і лідерство у турнірній таблиці з гандикапом у 6 очок.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 13 0 1 12 1 5-41

У наступному турі ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” прийматимуть луцький ФК “Адреналін”. Матчі відбудуться у неділю, 21 квітня, про час та місце проведення ігор буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами.