Непроста перемога 1:0 і впевнені 3:0 у матчах з луцьким “Адреналіном” – результати команд СДЮСШОР “Полісся” у 16-му турі ДЮФЛ України.

У матчі старших команд U-17 практично весь перший тайм  пройшов під диктовку гостей, які попри численні гольові нагоди так і не зуміли “розмочити” рахунок. Натомість у дебюті другого тайму Круць відгукнувся на флангову передачу і відкрив рахунок у матчі. Надалі житомиряни успішно стримували натиск суперника й у підсумку довели матч до перемоги, яка у турнірній таблиці дозволила їм збільшити відрив від найближчого переслідувача – того-таки “Адреналіна”, до трьох очок.

Темп Вінниця 15 0 1 14 1 5-60

Молодша команда “Полісся” свій матч почала зі шквалу атак, які, втім, дали свій результат лише всередині тайму, коли Меліхову вдався точний постріл у “шістку” воріт суперника. Житомиряни продовжували тиснути на ворота суперника, але у першому таймі глядачі більше голів не побачили. Безгольову мовчанку на початку другої 35-хвилинки порушив Яцина, а невдовзі Меліхов першим розібрався у штрафному майданчику гостей і оформив дубль. У підсумку 3:0 – вихованці СДЮСШОР “Полісся” продовжують втримувати лідерство у групі 9.

Наступний тур для житомирян буде виїзним – у п’ятницю, 26 квітня, у Коростені вони протистоятимуть місцевому “Малу”, якому у матчах першого кола поступилися з однаковим рахунком 1:2.

Полісся Житомир 15 13 1 1 40 56-6
ДЮСШ Верес Рівне 15 11 1 3 34 53-15
Темп Вінниця 15 10 1 4 31 35-27
КОЛІФКС Костопіль 14 9 4 1 31 39-11
ДЮСШ-АІК Чуднів 15 8 1 6 25 22-21
ФК Мал Коростень 14 7 2 5 23 18-14
ДЮФК Жерм Черняхів 14 5 3 6 18 15-28
ДЮСШ Бердичів 15 3 3 9 12 15-25