26 квітня команди СДЮСШОР “Полісся” U-17 та U-15 гостювали у Коростені, де у рамках 17-го туру ДЮФЛ України зустрічались з місцевим ФК “Мал”.

У матчі між старшими командами глядачі чекали на гол майже годину, аж поки Ніколайчук після подачі з кутового не розписався у воротах коростенців. Ще за чотири хвилини воротар господарів вдруге був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт після реалізованого пенальті Бурківського. Крапку у звітному матчі поставив Вівдич, який реалізував вихід віч-на-віч наприкінці гри. У підсумку перемога 3:0 дозволила вихованцям “Полісся” піднятися на п’яту сходинку у турнірній таблиці, на відстані двох пунктів ДЮФК “Жерм”, який посідає третє місце.

Темп Вінниця 16 0 1 15 1 5-70

Молодша команда “Полісся” U-15 свій матч із вихованцями “Малу” розпочала не надто вдало і всередині тайму пропустила. У першій половині матчу житомирянам вирівняти становище не вдалося, натомість у дебюті другого тайму Яцина відновив “статус кво”. Більше опоненти не забивали, а відтак фінальний свисток зафіксував нічию, яка, втім, не вплинула на турнірне становище підопічних Зайнчковського: житомиряни очолюють турнірний залік із гандикапом у чотири бали, погоню за “Поліссям” продовжують рівненський “Верес”, костопільський “КОЛІФКС” та вінницький “Темп”.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 15 0 1 14 1 5-49

Уже найближчої неділі, 5 травня, вихованці “Полісся” зіграють чергові матчі ДЮФЛ України. У рамках 18-го туру житомиряни на стадіоні Танкіст у смт. Новогуйвинське прийматимуть “БЛІСП-КДЮСШ” (смт. Березне Рівненської обл.) Запрошуємо вболівальників підтримати юнаків “Полісся”, вхід вільний!

12:00 СДЮСШОР “Полісся” – “БЛІСП-КДЮСШ” U-17

14:00 СДЮСШОР “Полісся” – “БЛІСП-КДЮСШ” U-15