Пропустити швидкий гол і у підсумку здобути впевнену перемогу – з таким завданням стикнулися вихованці СДЮСШОР “Полісся” у матчах 18-го туру ДЮФЛ України проти “БЛІСП-КДЮСШ”.

Старші юнаки “Полісся” U-17 пропустили у першій же атаці суперника, а тому вже після другої хвилини гри змушені були відіграватися. Виконання цього завдання взяв на себе Олексюк, який зрівняв рахунок всередині тайму. На перерву команди пішли за нічиєї, а вже у другому таймі житомиряни серйозніше взялись за справу й протягом десяти хвилин Юренок і Гулак почергово розписались у воротах гостей. Здобувши комфортну перевагу, підопічні Юрія Стрихарчука і Андрія Ткачука успішно стримували натиск суперника й довели матч до перемоги 3:1. Чергових три набраних пункти залишили житомирян у гонці за третє місце у турнірній таблиці, на яке претендують одразу шість команд.

Темп Вінниця 17 0 1 16 1 5-77

Молодша команда “Полісся” U-15 свій матч також почала із пропущеного голу, який влетів у ворота житомирян на восьмій хвилині. Пропущений м’яч позитивно вплинув на господарів, які влаштували справжній погром супернику ще у першому таймі. Так по дублю оформили Нестерчук, Майтак і Яцина, по голу до свого активу записали Меліхов та Вієру, а у підсумку перший тайм завершився з рахунком 8:1 на користь підопічних Зайнчковського. У другій половині матчу житомиряни забили лише двічі, підсумковий покер у Яцини, а фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу СДЮСШОР “Полісся” з рахунком 10:1. Перемога житомирян разом із поразкою “Вереса” знову збільшили відрив “Полісся” у турнірній таблиці, цього разу до семи очок.

БЛІСП-КДЮСШ Березне 16 0 1 15 1 6-59

У наступному турі на команди “Полісся” очікує вояж до Костополя на матч з місцевим “КОЛІФКС”, який посідає лідируючі місця в обох вікових категоріях. Матчі відбудуться у четвер, 9 травня, а вже за два дні, у неділю, житомиряни прийматимуть чуднівський “ДЮСШ-АІК”. Про час та місце цих ігор буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.