Нічию і поразку привезли з Костополя вихованці СДЮСШОР “Полісся”, де у рамках 19-го туру ДЮФЛ України зустрічались з місцевим “КОЛІФКС”.

Воротар старшої команди “Полісся” U-17 був змушений виймати м’яча з сітки власних воріт вже на 10-й хвилині, однак житомиряни поступово вирівняли гру й по завершенні 30-ї хвилини матчу Сбехат з подачі Гулака відновив паритет. Опісля команди взяли безгольову паузу, яку під завісу гри порушили господарі. Гравці “КОЛІФКС” на 70-й хвилині розігнали швидку атаку, яку увінчали голом. Житомиряни чи не одразу взялися виправляти становище: за дві хвилини до фінального свистка Юренок втік “на побачення” з воротарем суперника й реалізував свій шанс – бойова нічия 2:2.

Близькими до нічиєї були й молодші вихованці СДЮСШОР “Полісся” U-15, які у кожному із таймів пропустили по голу від костопільських однолітків. Втім, навіть програючи 0:2, житомиряни зуміли відродити інтригу зусиллями Фольверта, а в одній з останніх атак Меліхов повинен був зрівнювати рахунок, але його удар головою прийшовся точно в руки воротарю. Відтак поразка 1:2, яка перервала 11-матчеву безпрограшну серію “Полісся”.

Часу на роботу над помилками у житомирян обмаль, адже вже у неділю, 12 травня, на них очікують чергові матчі ДЮФЛ України, де суперником команд СДЮСШОР “Полісся” будуть вихованці чуднівського “ДЮСШ-АІК”. Матчі відбудуться на стадіоні Танкіст (смт. Новогуйвинське). Запрошуємо вболівальників підтримати юнаків “Полісся”, вхід вільний!

12:00 СДЮСШОР “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” U-17

14:00 СДЮСШОР “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” U-15