19 червня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич на центральному стадіоні м. Житомира зустрівся з вихованцем СДЮСШОР “Полісся” Данилом Сіканом (перший тренер Юрій Романов), який у складі збірної України U-20 став чемпіоном світу та володарем «Срібної бутси».

“Бажаю, щоб на досягнутому ти не зупинявся, був у складі тієї збірної України, яка стане чемпіоном світу, щоб ми так само разом могли тримати у руках “Золоту бутсу”. Сподіваюся, що колись ти будеш захищати кольори клубу “Полісся”, який буде у Прем’єр-лізі», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області поспілкувався з чемпіоном, взяв у нього автограф та запросив на відкриття стадіону “Полісся”, де наразі триває реконструкція. “Житомир мені дав початок, те, завдяки чому я піднявся на ноги у футболі. Саме Житомир мене “розкрутив”. Обов’язково приїду на відкриття стадіону, адже це важлива подія”, – зазначив Данило Сікан.

Житомирянин у свої 18 років завоював “Срібну бутсу” молодіжного чемпіонату світу, забивши 4 голи. Наразі Данило Сікан представляє ФК “Маріуполь”.

За матеріалами Житомирської обласної державної адміністрації