Десятки маленьких футболістів прийшли на перше тренування на стадіоні «Спартак Арена». Діти віком від 4 років і старше відвідали пробне тренування дитячо-юнацької школи з футболу «Полісся», після якого за бажання можуть продовжити навчання в школі футболу. Батьки та рідні юних спортсменів розповідають: футбол розвиває в дитині безліч якостей, які знадобляться їм в дорослому житті.

Найголовніше завдання тренера під час такого першого пробного тренування — це визначити рівень підготовки молодого спортсмена, щоб згодом той потрапив у відповідну групу для занять футболом. За словами представників школи футболу «Полісся», потрапити на заняття з футболу може кожен охочий. Згодом, перед юними спортсменами відкриваються можливості участі в змаганнях всеукраїнського рівня, а потім і участь в професійній футбольній команді.

«Єдиний критерій, за яким ми беремо дітей — це бажання дитини займатись футболом. Ну і, звичайно, не має бути якихось медичних протипоказань. Філософія нашої школи — ми хочемо, щоб найбільше дітей, житомирян займались футболом. Запрошуємо всіх, робимо маленький перегляд, тренери визначають рівень підготовки дитини. І вже відповідно до цього рівня ми будемо формувати групи, але наші двері відкриті для всіх, незалежно від того чи вміють вони грати в футбол, чи не вміють. Все ж таки ми школа і наше завдання — вчити грати в футбол», – розповідає провідний спеціаліст у спортивних та інфраструктурних питаннях СДЮСШОР «Полісся» Микола Скримінський.

Школа футболу «Полісся» запрошує дітей віком від 4-х років на пробні тренування щосуботи та щонеділі о 10-й ранку на стадіоні «Спартак Арена». Більше інформації за телефонами: (093) 128-13-48 та (097) 941-81-81.

 

За матеріалами Житомир.info