Протягом 5-8 серпня команда СДЮСШОР “Полісся” 2005 р. н. (тренери Ігор Шумило та Сергій Школьний) у Львові змагалися на 18-му турнірі пам’яті  віце-чемпіона Європи, майстра спорту СРСР Едварда Козинкевича серед юнаків 2005-2006 рр. н.

Окрім житомирян за головний трофей турніру сперечалися команди з Івано-Франківська, Винників, Рівного і Львова – загалом 8 колективів. Учасники турніру були поділені на дві групи, житомиряни виступали двома командами і були представлені у кожній групі.

У своїй групі юнаки “Полісся-1” зазнали двох поразок й здобули дві перемоги: поступились 2:3 “Карпатам” і 0:1 “Руху”, виграли 5:0 у “Покрови” й 3:0 у “Вікторії”. Натомість команда “Полісся-2” здобула єдину перемогу у матчі з вихованцями ФК “Львів” з рахунком 2:1 й програла з різницею в один м’яч “Вересу”, “СДЮШОР 4” і “Вікторії”. У підсумку Івано-Франківська “Вікторія” стала переможцем турніру, здолавши у фіналі “Верес”, бронза у винниківського “Руху”. Юнаки “Полісся-1” посіли п’яту сходинку, а футболіста житомирян Максима Грегуля визнали кращим гравцем турніру.