Розтяжка для футболістів, вправи на степах та з м’ячем – так почався ранок 15-го серпня для учасників «Космічної зарядки» на Михайлівській. Цього разу активну руханку для житомирян влаштували тренери СДЮСШОР «Полісся»: Юрій Воловень, Сергій Школьний та Катерина Шоханова, приєднатися до зарядки міг будь-хто охочий.

«Сьогодні нам запропонували провести для нашого міста та всіх бажаючих футбольну зарядку. Вона, звичайно, не так само проходить у нас на тренуваннях, більш професійно і поглиблено. Сьогодні ми показали декілька елементів з футболу, наприклад, дриблінг і вправи на степах. У нас з’явилися нові дисципліни для футболістів, такі як аеробіка та розтяжка, бо цим займаються найкращі футболісти світу і ми хочемо також бути найкращими», – розповідає майстер спорту України зі спортивної аеробіки й фітнесу, інструктор-методист СДЮСШОР «Полісся» Катерина Шоханова.

Учасниками ранкової руханки були вихованці СДЮСШОР «Полісся» 2005 та 2006 рр. н. Вони розповіли нашим журналістам про особливості та користь такої футбольної розминки. Наступна «Космічна зарядка» на Михайлівській відбудеться у суботу, 17 серпня, о 9:00, вона проходитиме за методикою кросфіту.

За матеріалами Спортивний Житомир