12 серпня на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету Житомирської міської ради ухвалили рішення про проведення турніру з футболу “FENIKS ZHYTOMYR CUP – 2019” серед юнаків U-12.

«Проведення цього турніру ми приурочили до Дня Незалежності України, участь в ньому візмуть команди з різних куточків України, а також із-за корднону. Це буде турнір високого рівня і надзвичайно приємно, що він пройде у Житомирі на оновленому стадіоні «Спартак Арена», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

“FENIKS ZHYTOMYR CUP – 2019” триватиме протягом 24-27 серпня на оновленому стадіоні “Спартак Арена”. Свою участь у турнірі підтвердили 8 команд: донецький “Шахтар”, дніпровський “Дніпро”, столичний “Арсенал”, “Торпедо” м. Кутаїсі, вінницькі ВОДЮСШ “Блохіна-Бєланова” і “Прем’єр-Нива” а також житомирські СДЮСШОР “Полісся” і “Фенікс”.

Команди будуть розбиті на дві групи, матчі групового етапу пройдуть 24-26 серпня, а 27 серпня відбудуться матчі плей-офф. До плей-офф виходять по дві кращих команди з кожної групи, які сформують півфінальні пари, фінал заплановано на 18:00 27 серпня. Повний календар матчів буде опубліковано на нашому сайті пізніше.

Склад груп “FENIKS ZHYTOMYR CUP – 2019”

Група А

Група В

1. ФК «Шахтар» ФК «Дніпро»
2. «Прем’єр-Нива» ВОДЮСШ «Блохіна-Бєланова»
3. ФК «Торпедо» «Арсенал»
4. «Фенікс» СДЮСШОР «Полісся»