27 серпня у Житомирі на оновленій «Спартак Арені» завершився турнір з футболу «FENIKS ZHYTOMYR CUP–2019» серед юнаків U-12. За перемогу у фінальному матчі змагалися команди  ФК «Дніпро» (м. Дніпро) та ФК «Шахтар» (м. Донецьк).

Емоції переповнювали усіх, хто прийшов на фінальний матч. Серед вболівальників за юних гравців – представники влади, депутати місцевих рад, ветерани футболу Житомира, звичайно ж, наставники юних спортсменів, їх рідні та друзі, вихованці СДЮCШОР з футболу “Полісся”. Підтримували футболістів та дарували своє мистецтво танцю усім учасникам заходу вихованці центру танцю «Аванте» та міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко».

В гострій та безкомпромісній боротьбі з рахунком 4:0 перемогу в турнірі здобув  ФК «Шахтар». Капітан команди отримав Кубок переможця під святковий феєрверк та гучні оплески учасників урочистого завершення турніру. А усі учасники турніру отримали грамоти, медалі та пам’ятні подарунки. Бронза турніру у вінницької ВОДЮСШ “Блохіна-Бєланова”, щодо житомирян, то СДЮСШОР “Полісся” і ДЮСШ “Фенікс” зійшлися у матчі за 7 місце, де мінімальну перемогу здобули вихованці “Полісся”. Воротар “Полісся” Дмитро Корсун став кращим воротарем турніру, а голкіпер “Фенікса” Богдан Галагуз отримав приз глядацьких симпатій.

 

«Перш за все, хочу подякувати організаторам турніру, усім, хто допомагав його провести. Адже організувати «FENIKS ZHYTOMYR CUP–2019» на такому високому рівні було непросто та дуже відповідально. А головне, що цей турнір дає не лише перспективи, але й надію на майбутнє», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Турнір  «FENIKS ZHYTOMYR CUP–2019», присвячений Дню Незалежності України, розпочався 24 серпня. Протягом 4-х турнірних днів змагалися 8 юнацьких команд: з міст України та міста-побратима Житомира – Кутаїсі (Грузія):

  • ФК «Торпедо» м. Кутаїсі;
  • ФК «Шахтар» м. Донецьк;
  • ФК «Дніпро» м. Дніпро;
  • СДЮСШОР «Полісся» м. Житомир;
  • ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова м. Вінниця;
  • ДЮСШ «Фенікс» м. Житомир;
  • «Прем’єр-Нива» м. Вінниця;
  • «Арсенал» м. Київ.

Прес-служба Житомирської міської ради