Із виїзної поразки 2:0 від ФК “Любомир” розпочала сезон найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” у першій лізі Чемпіонату України U-19.

Стартовий матч сезону господарі почали першим номером, а тому житомиряни були змушені відбивати атаки суперника. Це підопічним Вадима Зорника і Володимира Мухіна вдавалось до 37-ї хвилини, коли гравці “Любомира” відкрили рахунок після розіграшу стандарту. Гравці “Полісся” мали свій шанс у першому таймі, однак не зуміли його реалізувати. Гольові нагоди виникали біля воріт “Любомира” і у другому таймі, втім житомирян знову підвела реалізація. Натомість під завісу гри господарі вдруге скористались помилкою юнаків “Полісся”, встановивши остаточний результат матчу – 2:0.

Наступний матч у рамках Чемпіонату України житомиряни проведуть у середу, 18 вересня, суперником юнаків “Полісся” буде ФК “Біла Церква”. Гра відбудеться на “Спартак Арені”, про час початку матчу буде повідомлено пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.