Забивши по два голи у кожному з таймів й втримавши свої ворота на замку, найстарші юнаки “Полісся” здобули впевнену перемогу над ФК “Біла Церква” у другому турі першої ліги Чемпіонату України U-19.

Звітний матч господарі почали першим номером, однак тривалий час всі атаки “Полісся” розбивалися об добре вибудовані захисні редути суперника. Досягли свого житомиряни всередині тайму, коли Петро Савчук нарешті пробив голкіпера ФК “Біла Церква”, а вже у наступній атаці Данило Семенюк подвоїв перевагу господарів.

Не встиг арбітр дати свисток про початок другого тайму, як Олексій Мазур довів рахунок до 3:0. Надалі житомиряни грали по рахунку й збавили оберти в атаці, а до питання голів повернулися вже у компенсований час – крапку в матчі поставив Петро Савчук, який у підсумку оформив дубль.

Більше фото:

Перемога 4:0 дозволила підопічним Вадима Зорніка й Володимира Мухіна піднятися у турнірній таблиці на сьому сходинку, лідерство утримує київський КДЮСШ “Чемпіон”. Наступний матч у Чемпіонаті України команда “Полісся” U-19 проведе у середу, 25 вересня, на виїзді проти “Зміни-Оболонь”. А вже завтра на “Спартак Арені” о 21:00 юнаки “Полісся” зіграють другий матч у рамках Кубку м. Житомира проти “Фаната”.

КДЮСШ Чемпіон Київ 2 2 0 0 6 6-3
ФК Любомир смт. Ставище 2 1 1 0 4 3-1
Зміна-Оболонь Київ 2 1 1 0 4 4-2
ФК імені Льва Яшина Київ 2 1 1 0 4 6-3
ФК Чемпіон Київ 2 1 0 1 3 4-4
ДЮСШ-15 Київ 2 1 0 1 3 5-6
Полісся Житомир 2 1 0 1 3 4-2
ФК Біла Церква Біла Церква 2 0 1 1 1 1-5