Третю поспіль перемогу здобули юнаки СДЮСШОР “Полісся” у рамках відкритого Кубку м. Житомира у п’ятницю, 27 вересня.

Матч проти “ГУНП” був для юнаків “Полісся” U-19 заключним у груповому етапі, а з огляду на турнірне становище перемога виводила підопічних Вадима Зорніка й Володимира Мухіна до півфіналу Кубку. Тому і початок тайму ознаменувався гольовими моментами біля воріт суперника. Гравці “ГУНП” недовго стримували натиск юнаків “Полісся”, а найактивніші в атаці “Полісся” – Євгеній Юренок і Олександр Савчук, ще до перерви тричі розписались у воротах суперника, дубль в активі Олександра Савчука. У другій половині матчу юнаки “Полісся” поступились ініціативою, внаслідок чого мало не розгубили власну перевагу, пропустивши два м’ячі. Однак, на більше гравців “ГУНП” не вистачило – непроста перемога СДЮСШОР “Полісся” 3:2 і путівка до півфіналу Кубку м. Житомира.

Перед півфінальним поєдинком, який відбудеться у п’ятницю, на найстаршу команду СДЮСШОР  “Полісся” очікує не менш важливий матч четвертого туру першої ліги Чемпіонату України U-19, у якому житомиряни зіграють з київською “ДЮСШ-15”. Матч відбудеться завтра, 2 жовтня, на “Спартак Арені” о 12:00, вхід вільний.