Перша поразка старшої команди ДЮСШ “Полісся” U-17, важка нічия юнаків Юрія Воловня і розгромні перемоги СДЮСШОР “Полісся” над вінницьким “Темпом” – результати житомирян у п’ятому турі ДЮФЛ України.

У матчі між старшими командами ДЮСШ “Полісся” – “БЛІСП-КДЮСШ” U-17 у ворота підопічних Сергія Завалка влетів швидкий м’яч – вже після дев’ятої хвилини житомиряни змушені були відіграватись. Цю місію взяв на себе Мельниченко, який всередині тайму після затяжної атаки першим встиг на добивання й зрівняв рахунок у матчі. Гості наприкінці першої половини гри знову розписалися у воротах ДЮСШ “Полісся”, а на початку другого тайму приголомшили житомирян ще двома м’ячами. Голу Мельниченка, який класним ударом зі штрафного оформив дубль, для здобуття бодай нічиєї не вистачило – поразка ДЮСШ “Полісся” 2:4.

Головні події у матчі між молодшими юнаками U-15 розгорнулись у першому таймі. Спочатку воротар ДЮСШ “Полісся” всередині тайму припустився результативної помилки, а згодом врятував свою команду після виходу віч-на-віч. Впевненість від голкіпера передалась його партнерам, які поступово перехопили ініціативу й невдовзі Колосюк підловив на помилці стража воріт “БЛІСП-КДЮСШ”. У другому таймі команди з перемінним успіхом грали в атаці, однак більше не забивали – нічия 1:1.

2019-10-07_1644

Надрезультативним вийшов виїзд до вінницького “Темпу”у команд СДЮСШОР “Полісся” U-17 і U-15. Старші юнаки, пропустивши гол у першому таймі, взялися доводити випадковість цього м’яча й на перерву пішли за переваги у три голи, а у другому таймі відвантажили “Темпу” ще шість голів: хет-трик оформив Яцина, по дублю у Майтака і Ведути, по голу забили Русковський, Макаревич і Сбехат – 10:1.

Молодша команда СДЮСШОР “Полісся” U-15 втримала свої ворота на замку, тоді як в атаці зіграла на відмінно: Шевчук і Ярош тричі розписалися у воротах вінничан, дубль у Шипоша, по голу в активі Скримінського, Матвійчука, Букшука й Олішевського. У підсумку 12:0, 12 очок в активі й третя сходинка у турнірній таблиці.

2019-10-07_1657

Наступний тур буде для команд “Полісся” визначальним: 13 жовтня відбудеться дербі між юнаками СДЮСШОР та ДЮСШ. Традиційно матчі відбудуться у неділю на стадіоні “Спартак Арена”. Про час матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.