Протягом 5-7 жовтня команда юнаків СДЮСШОР “Полісся” 2012 р. н. змагалася за головний трофей II Всеукраїнського турніру “Золота Осінь-2019”, який відбувся у м. Радомишль.

Житомиряни заявили дві команди, які виступали у групах А та Б. Загалом же окрім команд СДЮСШОР “Полісся” участь у турнірі “Золота Осінь-2019″взяли ще шість колективів: ФК “Сталь”, ДЮСШ №1, ФК ім. Сосніхіна, ФК “Оболонь-Бровар”, СК “Бердичів” та СДЮШОР “Зміна”. Якраз “Зміні”юнаки ФК “Полісся” програли боротьбу за перше місце у своїй групі, однак посівши друге місце у турнірній таблиці, все ж пробилися до сітки “великого кубку”. Натомість друга команда “Житомир-Полісся” продемонструвала 100%-ий результат на груповому етапі й з трьома перемогами забронювала собі участь у “великому кубку”.

Компанію підопічним Андрія й Валентина Островських склали столичні “Оболонь-Бровар” і СДЮШОР “Зміна”. Команда “Житомир-Полісся” здолала обидва столичних колективи, у житомирському дербі святкувала перемогу з рахунком 2:1 завдяки дублю Кучерчука й посіла підсумкове перше місце у турнірі. Срібні нагороди вибороли юнаки СДЮШОР “Зміна”, а бронзу у запеклій боротьбі з “Оболонь-Бровар” здобули юнаки ФК “Полісся”.