Маючи менш ніж 12 годин на відновлення після переможного фіналу Кубку Житомира проти “Дангарду”, який відбувся ввечері вівторка, вже наступного дня найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” вирушила на матч п’ятого туру першої ліги Чемпіонату України U-19 проти столичного ФК “Чемпіон”.

На хвилі переможної ейфорії після виграного фіналу Кубку Житомира, підопічні Вадима Зорніка й Володимира Мухіна повели в рахунку всередині першого тайму після влучного пострілу Скалацького. Гольовий доробок гості поповнили вже у другому таймі, рахунок подвоїв Олександр Савчук. Щоправда раділи житомиряни недовго: забили на 57-й хвилині, а пропустили гол у відповідь вже за три хвилини. Надалі взнаки далась втома юнаків “Полісся”, наслідком чого став другий пропущений м’яч на 75-й хвилині, який став заключним у грі – 2:2.

Підсумкова результативна нічия дозволила юнакам “Полісся” з сімома очками піднятися в турнірній таблиці на п’яту сходинку, яку вони ділять з тим-таки ФК “Чемпіон”. На цьому “чемпіонські” дуелі для житомирян не завершуються, адже вже у наступному турі вони вдома приймають КДЮСШ “Чемпіон”. Цей матч відбудеться у середу, 16 жовтня, на “Спартак Арені”. Про час початку матчу буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.