На шостий тур ДЮФЛ України, який відбувся минулої неділі, 13 жовтня, припало “житомирське дербі”: команди СДЮСШОР “Полісся” на “Спартак Арені” приймали юнаків ДЮСШ “Полісся”.

Долю протистояння між старшими командами U-17 вирішили дві помилки. Перша із них сталася у першому таймі, коли гравець СДЮСШОР Русковський встиг першим на добивання й відкрив рахунок у матчі, а у другому епізоді нападник ДЮСШ Дудко підчатував помилку воротаря СДЮСШОР й відновив паритет. Більше результативних помилок команди не допускали й завершили матч результативною нічиєю 1:1, яка дозволила команді ДЮСШ зберегти відрив у турнірній таблиці від СДЮСШОР у два бали, попереду представники рівненської області: “КОЛІФКС” і “БЛІСП-КДЮСШ”.

У протистоянні молодших команд СДЮСШОР і ДЮСШ U-15 ініціативу з перших хвилин захопили номінальні господарі, які ще у першому таймі двічі розписалися у воротах підопічних Юрія Воловня, дуль в активі Кобернюка. У другій половині матчу юнаки СДЮСШОР ще двічі вразили ворота суперника, голи на рахунку Грегуля і Матвійчука, тоді як свої ворота втримали на замку – 4:0 впевнена перемога підопічних Ігоря Шумила й Андрія Словінського у житомирському дербі.

У наступному турі ДЮФЛ України, який відбудеться 20 жовтня, команди СДЮСШОР “Полісся” вирушать у гості до рівненської ДЮСШ “Верес”, тоді як на юнаків ДЮСШ “Полісся” очікують домашні матчі проти непоступливих вихованців “КОЛІФКС”. Про час матчів буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.