Третю поспіль домашню перемогу у першій лізі Чемпіонату України U-19 здобула найстарша команда СДЮСШОР “Полісся”, яка у середу на “Спартак Арені” приймала столичний КДЮСШ “Чемпіон”.

Попри статус суперника, який приїхав до Житомира у ранзі одного з лідерів групи 2, гравці СДЮСШОР “Полісся” почали матч першим номером. Тиск господарів дав свій результат вже на 14-й хвилині, коли вони отримали право на пенальті, однак Олександр Савчук схибив з позначки. Підопічні Вадима Зорніка й Володимира Мухіна не знітились й продовжили тиснути на ворота суперника, за що були винагороджені під завісу тайму, коли Скалацький відгукнувся на передачу зі стандарту й вивів команду СДЮСШОР “Полісся” вперед. Протягом другої половини матчу житомиряни вдало стримували натиск суперника, створили декілька гольових моментів, які, втім, змарнували, й у підсумку здобули мінімальну перемогу.

Здобутих три бали не лише дозволили житомирянам втриматись у турнірному заліку на п’ятій сходинці, а й наблизитись на відстань одного балу до лідируючої трійки команд. Чи вдасться найстаршій команді СДЮСШОР “Полісся” U-19 продовжити сходження до верхівки турнірної таблиці дізнаємось наступної середи, 23 жовтня, коли житомиряни на виїзді зіграють з “ДЮСШ-26”.