Впевнені домашні перемоги, нічию і поразку здобули команди “Полісся” у 8 турі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, матчі якого відбулись 24 жовтня.

На житомирській “Спартак Арені” юнаки СДЮСШОР “Полісся” приймали черняхівський “Жерм”. Старша команда U-17 під керівництвом Максима Зайнчковського і Володимира Мухіна святкувала перемогу з рахунком 3:0. Ще на початку першого тайму Майтак і Яроцький за схожих обставин скористались верховими подачами й почергово розписались у воротах гостей, а у другому таймі Яцина опинився на вістрі контр-атаки житомирян й встановив остаточний рахунок у матчі. Юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-15 забили вдвічі більше, хоча й пропустили м’яч у відповідь наприкінці матчу. Голи у складі господарів забивали: Колесник, Тимощук, Матвійчук, Букшук, дубль оформив Крамар.

Натомість у Чуднові, де команди ДЮСШ “Полісся” грали з місцевим “ДЮСШ-АІК”, у двох матчах було забито лише один м’яч. Влетів він всередині першого тайму у ворота старшої команди ДЮСШ “Полісся” U-17. Як не старались житомиряни, а врятувати ситуацію їм не вдалося – мінімальна поразка 0:1. Молодша команда ДЮСШ “Полісся” під керівництвом Юрія Воловня не забивала, але й не пропустила – “суха нічия” 0:0.

Часу на роботу над помилками у команд “Полісся” обмаль, адже вже у неділю на них очікують матчі дев’ятого туру ДЮФЛ України. Юнаки СДЮСШОР “Полісся” вирушать у гості до березнянського “БЛІСП-КДЮСШ”, тоді як команди ДЮСШ “Полісся” на “Спартак Арені” прийматимуть ДЮСШ “Бердичів”. У перерві між матчами старших і молодших команд відбудеться церемонія нагородження тріумфаторів юнацького Чемпіонату м. Житомира, а також розіграш призів.