У неділю, 27 жовтня, у Житомирі на «Спартак Арені» фінішував Відкритий чемпіонат Житомира з футболу серед юнаків 2008-2009 рр. народження. Вболівали за юних футболістів міський голова Житомира Сергій Сухомлин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, представники депутатського корпусу міської ради, рідні та друзі гравців, шанувальники житомирського футболу.

По завершенню заключних матчів відбулася урочиста церемонія нагородження. Нагороджуючи переможців Чемпіонату, міський голова подякував гравцям за яскраві емоції від забитих голів, організаторам змагань – за сприяння у розвитку футболу в Житомирі, вболівальникам – за підтримку юних футболістів у напруженій та емоційній боротьбі.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук привiтала учасникiв і гостей футбольного свята та побажала спортивних успiхiв командам. Команди-учасницi Відкритого чемпіонату Житомира серед юнаків 2008-2009 рр. народження були нагородженi кубками, пам’ятними дипломами та подарунковими наборами від партнера Чемпіонату – ЗАТ “Житомирські ласощі”.

Переможець та призери вікової категорії U-10 (2009 р. н.)

І місце – СДЮСШОР «Полісся» 2010 р. н. (м. Житомир)

ІІ місце – СДЮСШОР «Полісся» 2009 р. н. (м. Житомир)

ІІІ місце – «Аслан» (м. Бердичів)

Переможець та призери вікової категорії U-11 (2008 р. н.)

І місце – СДЮСШОР «Полісся» 2008 р. н. (м. Житомир)

ІІ місце – СК «Бердичів»

ІІІ місце –  СДЮСШОР «Полісся» 2009 р. н. (м. Житомир)

Прес-служба Житомирської міської ради

фото Володимир Єфіменко