Перемоги з поразками продовжують чергувати команди “Полісся” у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України, матчі дев’ятого туру якої відбулись минулої неділі, 27 жовтня. На житомирській “Спартак Арена” юнаки ДЮСШ “Полісся” приймали вихованців ДЮСШ Бердичів, натомість команди СДЮСШОР “Полісся” на виїзді зустрічались з березнянською “БЛІСП-КДЮСШ”.

У Житомирі старша команда “ДЮСШ” Полісся” з перших хвилин матчу взялась штурмувати ворота суперника. Настирність житомирян дала свої плоди вже на сьомій хвилині, коли Дудко вивів житомирян вперед, а невдовзі Попов і Добровольський почергово розписались у воротах бердичівлян. У другому таймі підопічні Сергія Завалка не збавляли обертів, а у воротах гостей побувало ще три м’ячі у виконанні того ж Дудка, Мельниченка і Поліщука. Молодша команда ДЮСШ “Полісся” голів не забивала, натомість пропустивши по голу у кожному з таймів, у підсумку зазнала поразки 0:2.

У перерві між матчами команд U-17 та U-15 відбулась церемонія нагородження переможців та призерів Відкритого Чемпіонату м. Житомира серед юнаків U-10 і U-11, а також розіграш футбольної атрибутики та подарунків від мережі магазинів “Квара”.

Більше фото:

Старша команда СДЮСШОР “Полісся” U-17 почала матч із “БЛІСП-КДЮСШ” з бліц-кригу: вже на п’ятій хвилині Майтак замкнув простріл Вієру й відкрив рахунок у матчі. Житомиряни не зупинились на досягнутому й всередині тайму Яроцький більярдним пострілом у шістку воріт “КДЮСШ-Березне” увінчав затяжну атаку своєї команди. Ще до перерви Майтак повинен був оформлювати дубль, однак Максима підвела влучність. Зате Яцина вже у другому таймі не схибив, коли Вієру накрутив одразу чотирьох гравців суперника й виклав м’яч під удар Дмитру. Хоча й господарі у другому таймі домінували на полі, все ж пробити воротаря житомирян не змогли – перемога юнаків СДЮСШОР “Полісся” 3:0.

Куди складніше із забитими голами склалося у молодшої команди СДЮСШОР “Полісся” U-15. У першому таймі опоненти володіли ініціативою з перемінним успіхом, однак на перерву пішли за рахунку 0:0. А вже у дебюті другої половини матчу Гавриш вирвався на ударну позицію й вивів гостей вперед. Вже традиційно житомиряни по декілька разів обстріляли стійки та поперечки, однак, збільшити власну перевагу так і не змогли – мінімальна перемога 1:0.

До завершення осінньої частини першої ліги ДЮФЛ України залишилось зіграти ще два тури. Найближчий із них відбудеться у неділю, 3 листопада. На житомирській “Спартак Арені” команди ДЮСШ “Полісся” прийматимуть вінницький “Темп”, а юнаки СДЮСШОР вирушать до Луцька на матчі з “Адреналіном”. Про час проведення матчів ДЮСШ “Полісся” – “Темп” буде відомо пізніше, слідкуйте за анонсами на нашому сайті.